© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yedi Yıllık Birliktelikte Mutlu Son

Yedi Yıllık Birliktelikte Mutlu Son

Asimetri A.Ş.’de proje koordinatörü olarak görev yapan Burak Bayrak ile işletme sahibi Gülşah Çağlayan, Çayyolu’ndaki Wall Restoran’da gerçekleştirilen şık bir düğünle hayatlarını birleştirdiler. Yedi yıl önce arkadaş ortamında tanışan ikili, yıllar süren arkadaşlıklarını resmiyete döktüler. Üç ay önce nişanlanan çiftin düğününde nikah şahitliklerini Metin Çelikyürek ve Yeşim Güdüllüoğlu yaptı. Mutlulukları yüzlerinden okunan çiçeği burnunda çift balayı adresi olarak Antalya’yı tercih etti.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.