© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yardımsever Hanımlardan Buluşma

Yardımsever Hanımlardan Buluşma

Ev sahipliğini Zeynep Köksalan ile Kadın ve Gençlik Platformu Derneği Başkanı Rüveyde Akbay’ın üstlendiği yardım davetinde Ankara’nın elit isimleri bir araya geldi.

Best Apart Otel’de gerçekleşen etkinliğe oldukça yoğun bir katılım gösteren yardımsever hanımlar, Sanatçı İlter Yeşilay’ın Sevgililer Günü’ne özel parçalarıyla duygulu anlar yaşadı. Maddi imkanlardan yoksun kız öğrencilere burs sağlamak amacı ile yapılan etkinlikte hanımlar da birbirleriyle bol bol sohbet etme imkanı buldu. Renkli anların yaşandığı etkinliğe katılan davetliler, böylesine anlamlı bir organizasyonda yer almanın mutluluğunu yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.