© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Vesperna Şölen Gibi Bir Geceyle Açıldı

Vesperna Şölen Gibi Bir Geceyle Açıldı

Dünyanın en önemli organizasyonlarına imza atan GL- Events bünyesindeki catering şirketi GL Food’a bağlı olarak hizmet verecek “Restaurant Vesperna”, Ankara iş ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin bir araya geldiği görkemli bir geceyle açıldı.

Geçmişten gelen tatları ve günümüz lezzetlerini aynı mutfakta buluşturan Vesperna unutulmaz anların yaşandığı şölen gibi bir gece ile kapılarını açtı. Mükemmeliyetçiliği temel alan hizmet anlayışını açılış gecesine de yansıtan Vesperna, konuklarına uzun süre akıllardan çıkmayacak bir gece yaşattı. Açılışta, Ankara iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri kapıda ışık gösterileri ve kırmızı halı ile karşılandı. Canlı müzik performasıyla başlayan gece, dünya çapında üne sahip Buddha Bar’ın yapımcı DJ’lerinden Jean Marc Challe’in muhteşem performansıyla devam etti. Gece boyunca servis edilen zengin ikramlarıyla Vesperna, şeflerinin maharetleriyle ilgili ipuçlarını konuklarıyla paylaşmış oldu. Dünyanın farklı lezzetteki mutfaklarını iki ayrı menüde birleştiren Vesperna’nın menüsü de büyük beğeni topladı. Yüz altmış iki kişilik iç mekan kapasitesi, yetmiş kişilik geniş bahçesi ve sıradışı mimarisi ile hizmet vermeye hazırlanan Vesperna davetlileri adeta büyüledi.
.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.