© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Utku Varlık KAV Sanat Galerisi’nde

Utku Varlık KAV Sanat Galerisi’nde

Sergilerin kalbinin attığı yer, Kılınçarslan Eğitim, Kültür ve Sanat Vakfı (KAV), Utku Varlık’ın eserlerini sanatseverlerle buluşturdu.

Açılışını eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın yaptığı sergi, ilk gününde Ankara cemiyet hayatının önemli isimlerini ve sanatseverleri bir araya getirdi. Paris’te yaşamını sürdüren ünlü ressam Utku Varlık’ın eserlerinin görücüye çıktığı sergi, başkentliler tarafından yoğun ilgi gördü. Sergide, Varlık’ın uzun yıllarını verdiği sanat hayatının birikimleri sonucu ortaya çıkan kırkı aşkın pentür ve desenlerden oluşan eseri yer aldı. Sanatseverler Utku Varlık’ın eşsiz çalışmalarını büyük bir dikkatle incelerken, bir yandan da müzik dinletisi yapıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.