© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Şarkılara Eşlik Ederek Eğlendiler

Şarkılara Eşlik Ederek Eğlendiler

Pınar Ayhan, Kavaklıdere Sosyal Klubü’nün restoranında düzenlenen ve Ankara cemiyet hayatının seçkin isimlerinin de yoğun ilgi gösterdiği gecede sahne aldı.

Davete, aralarında Aynaz Özkaşıkçı, Ebru-Deniz Demiryürek çifti, Lerzan Barutoğlu ve Elif-Volkan Akan çifti gibi birçok bilinen isim katıldı. Pınar Ayhan’ın şarkılarıyla coşan davetliler, unutulmaz bir gece yaşarken şarkılara da hep bir ağızdan eşlik ettiler. Kavaklıdere Sosyal Klubü’nün restoranında gerçekleşen davette, birbirinden leziz yemeklerden tadan konuklar gecenin geç saatlerine kadar Pınar Hanım’ın şarkılarıyla eğlendile

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.