© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

SANTEK Havuz

SANTEK Havuz

1991 yılında kurulan SANTEK A.Ş. müşteri memnuniyeti ve profesyonellik odaklı çalışmalarıyla kısa sürede yurt içi ve yurt dışına yayılarak havuz sektörünün lider firmaları arasında yerini almıştır. SANTEK A.Ş., bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm projelerde, başta UHE ve DIN normları olmak üzere TSE ve FİNA Uluslararası Yüzme Federasyonu Kuralları çerçevesinde hareket ederek müşterilerinin sağlığını ön planda tutmuştur. Kullanıcısına sağlık ve huzur vererek yaşam kalitesini yükselten, görsel bir güzellik sunan estetik havuzlar SANTEK A.Ş. tecrübesiyle mükemmel kalite düzeyini yakalamaktadır.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.