© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Otantik Havası İle Lana Qarash

Otantik Havası İle Lana Qarash

Arjantin Caddesi’nde bulunan Lana Qarash Butik,açılışını başkent cemiyet hanımlarının yoğun ilgi gösterdiği mini bir defile ile gerçekleştirdi.
Tasarımcı Lana Taş sahipliğindeki Lana Qarash Butik, birbirinden şık kaftan ağırlıklı otantik kıyafetlerinin sergilendiği açılış ile hizmete açıldı.Arap Ülkeleri ve Hindistan’dan gelen eşssiz kıyafetler davetlilerin büyük beğenisini topladı.Özel tasarımları ile alıcılarına farklı seçenekler sunan mağaza sahibi Lana Taş,açılışta oldukça mutlu ve heyecanlıydı.Lana Hanım”Gelecekteki hedefim yurtdışına açılmak ve dünya çapında duyulan bir isim olmak“dedi.Cemiyet hanımlarının tasarımları dikkatle incelediği açılış, ikramlar ve hoş sohbetlerle devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.