© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mutlu Çifte Şık Tören

Mutlu Çifte Şık Tören

TRT Haber sunucusu Sezen Yüce ile TRT Türk reji yönetiminde görev yapan Gürkan Atak, üç sene süren mutlu birlikteliklerini evlilik ile taçlandırdı.

Arkadaş ortamında tanışan Sezen Yüce ile Gürkan Atak, şık bir törenle dünya evine girdiler.
Törende aileler, davetlileri kapıda karşılayarak örnek bir misafirperverlik sergilediler. Çiftin nikah şahitliklerini Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, Ayşe Türkmenoğlu, Sadun Alpdağ ve Alpaslan Karakaş üstlendi. Gecenin sonunda gelen konukların tebriklerini kabul eden ve teşekkür eden çiçeği burnunda çift balayı için Kızıldeniz kıyılarında bulunan Hurghada’ya uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.