© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mango’dan Şık Defile

Mango’dan Şık Defile

Mango heryıl geleneksel olarak düzenlediği yeni sezon defilelerinin sonuncusunu Çırağan Sarayı’nda gerçekletirdi.
Dünyaca ünlü İspanyol moda markası Mango 2013 lkbahar/Yaz koleksiyonunu Çırağan Sarayı’nda düzenlenen muhteşem bir defileyle tanıttı. İstanbul sosyal yaşamının seçkin isimlerinin katıldığı defilede için Mango özel bir konsept hazırlarken defile alanının ortasına kurulan sahnede canlı müzik çaldı. Her defilede farklı bir ünlü ismi Türkiye’ye getiren Mango’nun özel konuğu İngiliz Top Model Lily Donaldson olurken Donaldson sempatik tavırlarıyla takdir topladı. Defile mankenlerin sahnenin önüne gelerek dans etmesi ile son bulurken konuklar defileden sonra düzenlenen after party’de geç saatlere kadar eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.