© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İstanbul’da Dinazor Sergisi

İstanbul’da Dinazor Sergisi

Dünyaca ünlü Natural History Museum “Dinozorlara Yolculuk” adlı sergisi İstanbul Torium Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen bir davetle açıldı. Etkinlikte birçok ünlü isim çocuklarıyla birlikte bu unutulmaz günde doyasıya eğlendiler.
Yaklaşık 250 yıldır doğal hayat ile ilgili bilgiler veren Natural History Museum’un (Doğa tarihi müzesi)“Dinozorlara Yolculuk” aileler ve çocuklara keyif dolu bir gün yaşattı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.