© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

HRS’de “Ebru Sanatı”

HRS’de “Ebru Sanatı”

Geleneksel Türk Ebru Sanatçısı Gülten Vapur, HRS Ankara Kadın Hastalıkları Doğum Hastanesi’nde Ebru sanatını tanıtmak için uygulama gerçekleştirdi.  Ankara’nın seçkin bayanlarının katıldığı etkinlikte davetliler, ebru sanatını en ince ayrıntılarına kadar öğrenerek uygulama yapma şansı buldular. Ebru sanatıyla uğraşmanın oldukça rahatlatıcı bir yönünün olduğunu belirten katılımcılar daha sonra, yaptıkları ebru çalışmalarını günün hatırası olarak aldılar.

Aktiviteye katılan bayanlar birbirinden başarılı ebru çalışmalarına imza attılar.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.