© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyet El Gouna’da

Cemiyet El Gouna’da

Favour Turizm seyahat acentasının organize ettiği MAG Medya’nın davetlisi olarak ortadoğunun Monaco’su olarak adlandırılan Mısır’ın El Gouna adasına düzenlenen iki günlük tatilde cemiyet hayatının ünlü simaları doyasıya eğlendi.
MAG Medya’nın sahipleri Can-Seda Çavuşoğlu ve Beril Çavuşoğlu, İstanbul ve Ankara cemiyet ve sosyal yaşamının seçkin isimleri için Mısır’ın ünlü tatil adası El Gouna’ya seyahat düzenledi. MAG Medya ayrıcalığıyla bu özel seyahate katılan isimler bu yıl El Gouna’da düzenlenen Top Model of The World güzellik yarışmasını da seyretme imkanı da buldular. Nermin ve Bülent Kılınçarslan çiftine ait özel uçakla gerçekleşen El Gouna seyahatine basın ve cemiyet hayatından pek çok isim eşlik etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.