© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çadır Kebap Yeni Yerini Çayyolu’nda Açtı

Çadır Kebap Yeni Yerini Çayyolu’nda Açtı

Kalabalık bir davetli topluluğuyla açılışı yapılan Çadır Kebap, Çayyolu’nda hizmete girdi.

Çadır Kebap yeni yerini Çayyolu’nda şık bir kokteylle açtı. Çayyolu Dora Park’ta hizmete giren yeni restoranın kurdele kesimi, Yenimahalle Belediyesi Başkan Yardımcısı Şenol Balaban, Yargıtay 5. Daire Başkanı Ahmet Tuğrul Ceylani ve Çadır Kebap’ın sahibi Tufan Köksal tarafından yapıldı. Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Balaban kurdele kesiminden sonra yaptığı konuşmada, Çadır Kebap’ın lezzetli ve başarılı yolculuğunda önemli bir yol aldığını ve zaman geçtikçe bu yolculukta ileriye gittiğini belirtti. Muhteşem açılışa katılan davetliler, Çadır Kebap Çayyolu’nun iç ve dış mekan tasarımını beğendiklerini belirttiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.