© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ayça Ünal’a Sürpriz Parti

Ayça Ünal’a Sürpriz Parti

Başkent Cemiyet Hayatı’nın tanınan isimlerinden Ayça Ünal yeni yaşını dostlarıyla birlikte kutladı.

Yeni yaşını, yakın arkadaşları tarafından organize edilen sürpriz partiyle kutlayan Ayça Ünal şaşkınlığını gizleyemedi. Meyra Palas’ın teras katında gerçekleşen partiye Ünal’ın yakın dostları katıldı. Sosyal medyada da paylaşımda bulunan hanımlar canlı müziğin tadını çıkardı ve bu renkli anları fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirdi. Ayça Hanım pastasının mumlarını üflerken bu özel gününde yanında olan tüm dostlarına teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.