© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Zen Yeni Gözdesini Tanıttı

Zen Yeni Gözdesini Tanıttı

Santralistanbul’da gerçekleşen ZEN Diamond Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş ve eşi Şükran Güzeliş’in ev sahipliği yaptığı davette pırlantanın zarif markası
ZEN Diamond’ın, National Geographic lisanslı “Animals in Nature” , “Fauna in Nature”  temalı koleksiyonu tanıtıldı.  Davetliler şık tasarlanmış pırlantalara yoğun ilgi gösterdi. Los Angels’ın ünlü DJ’i Samantha Ronson’da muhteşem performansıyla davete renk kattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.