© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yöresel Lezzetlerle Sezon Finali

Yöresel Lezzetlerle Sezon Finali

 

Sefireler veda kahvaltısı için Harvey Nichols MAG Lounge’da bir araya geldi. Organik ürünlerden oluşan kahvaltı menüsü eşliğinde sohbet eden elçi eşleri tatil öncesi birlikte stres attı.

Farklı ve doyurucu kahvaltı menüsü ile konuklarına lezzet şöleni yaşatan Harvey Nichols MAG Lounge, elçi eşlerini ağırladı. Sezonun son kahvaltısını gerçekleştiren sefireler, lezzetli ve sağlıklı kahvaltı menüsü hakkında bilgi aldı. Uluslararası Sağlık Derneği Genel Başkanı Fulya Sağlık’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe İtalya’dan Almanya’ya, Finlandiya’dan Sırbistan’a birçok ülkenin büyükelçi eşleri katılım gösterdi. Coğrafi işaret almış yöresel Türk peynirlerinin tadımının yapıldığı kahvaltıda organik olarak hazırlanan özel peynirler tanıtıldı. Menüde bulunan Şavak tulumu, Van otlu peyniri gibi yüzde yüz doğal ürünlerden yapılan peynirler elçi eşlerinden tam not aldı. Peynir tüketiminin, sindirimi ve sağlıklı yaşamayı desteklediğini dile getiren Fulya Sağlık, bol bol peynir tüketilmesi gerektiğinin altını çizdi.

 

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.