© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Skal’dan Yeni Yıla Özel Kutlama

Skal’dan Yeni Yıla Özel Kutlama

1932 yılında Pariste kurulan köklü turizm derneği Skal’ın geleneksel eşli yılbaşı yemeği Sheraton Otel’de verilenbir davetle gerçekleştirildi.

Yaklaşık seksen kişiden oluşan bir davetli grubundan oluşan yemeğe eski başkanlarda katıldı. Fuaye alanında verilen kokteyl boyunca uzun süre sohbet eden konuklar yemek için salona geçtiler.Yemeğin ardından Ömür Çağlar Burs Fonu’na katkı sağlamak amacı ile piyango çekilişi düzenlendi. Konukların yoğun ilgi gösterdiği çekilişle beraber Skal Derneği yeni yıla merhaba dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.