© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sevgi Soluk’tan Birinci Yıla Özel Kutlama

Sevgi Soluk’tan Birinci Yıla Özel Kutlama

Sevgi Soluk Güzellik ve Stil Danışmanlığı birinci yılını müşterileri ve dostlarıyla pasta keserek kutladı.

Stil danışmanı ve güzellik uzmanı Sevgi Soluk kuruluşunun 1. yıl dönümünü müşterileriyle birlikte özel bir partiyle kutladı. Kutlama partisinde 1. yılını geride bırakan Sevgi Soluk’u yalnız bırakmayan ailesi ve yakın arkadaşları daha sonra hep birlikte pasta kestiler. Yaptığı seminerler ve workshop’larla başarılı bir stil danışmanı olan ve mesleki olarak oldukça fazla tecrübeye sahip olan Sevgi Soluk ayrıca bu özel günde gerçekleştirdiği çekilişle de harika bir ödülü partiye katılan bir talihliye armağan etti.

 

[nggallery id=1359].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.