© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ramsey’den Göz Alıcı Koleksiyon

Ramsey’den Göz Alıcı Koleksiyon

Erkek modasının öncü markalarından RAMSEY’in African Manifesto’’ temalı 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu lansmanı yoğun ilgi gördü.

RAMSEY’in, “Erkeğe değer katan ve değerli hissettiren tasarımlar” geliştirme anlayışını güçlü şekilde sahiplenen, doğal ve naif Afrika coğrafyasından alınan ilhamla tasarlanan “African Manifesto’’ temalı 2019 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nda yer alan birbirinden iddialı ve şık parçalar davetliler ile paylaşıldı. Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen RAMSEY’in yeni sezon lansmanına cemiyet ve iş dünyasından birçok isim katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.