© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

OHT Peptide 3’e Yoğun İlgi

OHT Peptide 3’e Yoğun İlgi

Cemiyet ve sanat dünyasının güzelliğine düşkün ünlüleri, gençlik vaat eden OHT Peptide 3 kreminin tanıtımında bir araya geldi.

Dermokozmotiğin önde gelen markalarından OHT Peptide 3’ün tanıtımı, Özlem Acar’ın sahipliğinde Reina’da düzenlenen şık bir davetle yapıldı. Cemiyet ve sanat dünyasının tanınmış isimlerinin katılıdığı davette Türkiye Distribütörü Özlem Acar tarafından gerçekleşen sunumun ile OHT Peptide 3 kremi knuklara tanıtıldı. ABD de geniş bir uzman kadrosunun yaptığı çalışmalar ile, ciltte kırışıklık, sarkma, renk düzensizliği gibi problemlere 3 boyutlu çözüm sunmayı hedefleyen ve en son teknolojilerden faydalanarak formüle edilen OHT Peptide 3 konukların büyük ilgisini topladı. Reina’nın eşsiz manzarasında gerçekleşen davette konuklar keyifli bir gün geçirmenin tadını bol bol sohbet ederek çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.