© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Luisaviaroma Türkiye’ye Girişini Duyurdu

Luisaviaroma Türkiye’ye Girişini Duyurdu

İş insanı Emir Uyar yeni markasını dünyaca ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen ve UNICEF İtalya tarafından düzenlenen yardım balosunda tanıttı.

Dünya çapında lüks markaların seçkin koleksiyonlarını müşterileri ile buluşturan Luisaviaroma Türkiye pazarına girişinin duyurusu, markanın sponsorluğunda Luisaviaroma ve UNICEF Italya tarafından düzenlenen yardım balosunda gerçekleştirildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.