© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bice’de Kutlama

Bice’de Kutlama

Cemiyetin önde gelen isimlerinden Yaman Törüner, Süzer Plaza’da yer alan Bice restoranda dostlarıyla birlikte yeni yaşını kutladı.
Eşi Alev Törüner ile birlikte kapıda karşıladığı konuklarına, unutulmaz bir gece yaşatan Yaman Bey; böyle bir günde kendisini yalnız bırakmayarak katıldıkları için teşekkür etti.
Yurt dışından gelen ünlü opera sanatçıları Sinem ve Didem Balık’ın aryaları eşliğinde yenen yemekte dostlar keyifli bir akşamı paylaştılar. Geceye damgasını vuran konu ise; adına yakışır bir renk giyen Alev Hanım’ın şıklığı ve zarafeti oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.