© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Krep ve İpek Kumaşın Cazibesi

Krep ve İpek Kumaşın Cazibesi

Ünlü modacı Hafize Ayık, yeni yılın son trendlerini içeren koleksiyonunu, düzenlediği defile ile tanıttı. Ankara’nın ünlü modacılarından Hafize Ayık, krep kumaşlar ile desenli ipek kumaşlardan oluşan son kreasyonunu düzenlediği defile ile tanıttı. Modaseverlerin ilgi gösterdiği defilede yeni yılda raflarda yer alacak payet kumaşlarla hazırlanmış gece kıyafetleri davetliler tarafından oldukça beğenildi. Hafize Ayık’ın kendi butiğinde düzenlediği defileye Ankara cemiyetinden tanınan simalarda katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.