© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

KAV’dan Genç Sanatçılara Dev Destek

KAV’dan Genç Sanatçılara Dev Destek

Kılınçarslan Eğitim, Kültür ve sanat vakfı genç sanatçılara destek olmaya devam ediyor. 21 genç sanatçını eserlerinden oluşan sergi yoğun bir katılımla açıldı. 1996 yılında Uluslar arası bir yatırım şirketi olarak kurulan aradan geçen geçen zamanda topluma ve insanlığa hizmet etmek adına eğitim ve kültür alanında projeler geliştiren KAV Vakfı gençlere destek olmaya devam ediyor. 21 Genç sanatçının eserlerinden oluşan “genç kuşak 1” sergisi sanatseverlerle buluşu. Ankara cemiyet hayatının tanınmış simalarınında katılarak destek verdiği sergide konuşma yapan, projenin öncülerinden Kılınçarslan eğitim, kültür ve sanat vakfı yönetim kurulu başkanı Nermin Kılınçarslan destek olan herkese teşekkür etti. KAV genç sanat galerisinin tüm geliri öğrencilere karşılıksız burs olarak bağışlanıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.