© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İstanbul Cemiyeti TEMA İçin Bir Araya Geldi

İstanbul Cemiyeti TEMA İçin Bir Araya Geldi

Türkiye’nin en etkin sivil toplum kuruluşlarından olan, kurulduğu günden bu yana giderek büyüyen ve etkinliğini artıran TEMA Vakfı, bağışçılarının katıldığı özel bir yemek daveti düzenledi.

 

İstanbul’un en lüks mekanlarından Günay Restoran’da düzenlenen yemeğe çok sayıda yardımsever ve vakıf üyesi katılırken cemiyet, iş ve sanat dünyasının önemli isimleri de geceye yoğun ilgi gösterdiler. Gecede Tema Vakfı’nın Milli Eğitim Bakanlığı ile ortaklaşa düzenlediği ve okul öncesi çağındaki çocuklara doğa eğitimi verilmesini amaçlayan “Minik Tema” programı da tanıtıldı. Toplam kırk ilde dört yüz okula uygulanacak programın altmış okuluna gecede ulaşılırken gecenin ev sahibi Esra Öztürk bağışçılara teşekkür etti. Canlı müzik eşliğinde hoş sohbetler gerçekleştiren konuklar keyifli bir gece geçirmenin tadını çıkardılar. Bu şık ve anlamlı geceden elde edilen gelir TEMA Vakfı’na bağışlandı.

[nggallery id=948]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.