© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hasman’a Özel Pozlar

Hasman’a Özel Pozlar

Merve Hasman Özbaş “Hayat Senin Sahnen” isimli fotoğraf sergisiyle birçok ünlü ismi bir araya getirdi. The Sofa Hotel Art 8 Lounge’ta düzenlenen özel bir geceyle açılışı gerçekleştirilen sergide cemiyet hayatının tanınmış simaları ve arkadaşları genç fotoğrafçıyı yalnız bırakmadılar. Merve Hasman fotoğraflarda kadınların doğal güzelliğini, hayat sahnesinde ve sahne arkasındaki duygularını yansıtmaya çalıştığını belirtti. Merve Hasaman’a fotoğraf karelerinde ise Melisa Eliyeşil, Şebnem Çapa, İclal Aydın, Mina Hasman, Mine Kalpakçıoğlu, İdil Atakol, Merve Başeğmez, Nergis Kurtuluş, Suzan Polat gibi ünlü isimler yer aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.