© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Gözde Lokasyonlarda İki Yeni Proje

Gözde Lokasyonlarda İki Yeni Proje

Dünyanın lider konaklama gruplarından Accor; gayrimenkul, perakende ve turizm alanlarında kırk beş yıldır faaliyet gösteren, ülkemizin en büyük projelerinden Vadistanbul’un mimarı Artaş Grup ile Mövenpick Living Çamlıvadi ve Mövenpick Living Saklıvadi projelerine imza attı.

övenpick İstanbul Bosphorus Otel’de gerçekleştirilen imza töreninde Accor CEO’su Mark Willis, Accor Dünya Ticaret Başkanı Yiğit Sezgin ve  Artaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, düzenledikleri basın toplantısıyla Çamlıvadi ve Saklıvadi projelerindeki iş birliklerini duyurdu. İmza töreninin ardından misafirler, otelin “Executive Chef”liğini de üstlenen ünlü İtalyan şef Vittorio Sindoni’nin geceye özel hazırladığı menüsü ve caz sanatçısı Hande Ateş’in keyifli performansı ile ağırlandılar. Accor Dünya Ticaret Başkanı Yiğit Sezgin, iş birliği hakkındaki düşüncelerini şöyle açıkladı: “Yüz on altı ülkede, beş bin üç yüzü aşkın otel ile dünyanın önde gelen arttırılmış ağırlama grubu olarak, Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul ve inşaat gruplarından Artaş Grup ile imzaladığımız sözleşme ile premium segment Mövenpick markamızı Çamlıvadi ve Saklıvadi projeleri ile duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu iki projenin, İstanbul’un gözde lokasyonunda turizm sektörüne büyük değer katacağına inancımız sonsuz.’’ 

Ülkemizin en büyük projelerinden Vadistanbul’un mimarı, gayrimenkul, perakende ve turizm alanlarında faaliyet göstermekte olan Artaş Grubu, inşaat sektöründe konut, AVM ve otel projeleriyle büyük istihdam sağladı. Grubun Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, yaptığı konuşmasında proje ve iki markanın iş birliği hakkında şunları söyledi: 

“Bugün burada güzel bir iş birliğini duyurmak üzere toplandık. Kırk beş yıl önce kurduğumuz Artaş Grubu bünyesinde, şimdiye kadar konut, perakende ve turizm alanlarında pek çok inşaat yaptık, işletme ve yönetim görevlerini üstlendik. Vadistanbul gibi muhteşem bir projeyi geliştirdik ve ülkemize kazandırdık. Tamamlanıp teslim edilmiş ve inşaatı devam eden toplam otuz beş bin konut, altı alışveriş merkezi ve sekiz otelin de yönetimini sürdürüyoruz. Bu bilgi ve tecrübe ile şimdi yepyeni bir iş birliğine adım atıyoruz. Ana markamız Avrupa Konutları altında inşa ettiğimiz Çamlıvadi ve Saklıvadi projelerimizde, Accor gibi büyük bir zincirin Mövenpick gibi uluslararası bir markasına yer vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’de bu iki markanın birbirine katacağı değerin heyecanını hissediyoruz. Son teknoloji ile donanmış, sağlam ve estetik bir mimari ile inşa ettiğimiz yapılarda, Mövenpick kriterleri ve Türk misafirperverliği birleşiminin çok cazip olacağına inanıyoruz. Bu yatırım ve iş birliğinin hem taraflara, hem turizm sektörüne, hem de ülke ekonomisine hayırlı olmasını dilerim.” 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.