© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Evliliğe İlk Adım

Evliliğe İlk Adım

Cansın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlyas – Gülten Kaya’nın oğlu Cansın Kaya ile Ankaralı İş Adamı Hasan – Fatoş Özçelik’in kızları Tuğçe Özçelik muhteşem bir nişan töreni ile Sheraton Otel’de evliliğe ilk adımlarını attılar.

Ortaokul yıllarından başlayan arkadaşlıklarını üniversite yıllarında aşka dönüştüren Cansın – Tuğçe çifti muhteşem bir nişan töreniyle evliliğe ilk adımlarını attı. Bilkent mezunları Cansın Kaya ve Tuğçe Özçelik’i bu mutlu gününde arkadaşları ve yakın aile dostları yalnız bırakmadı. Sheraton Otel’de gerçekleşen nişan töreninde aile büyükleri, katılan konukları kapıda karşıladı. Alkışlar eşliğinde salona giren çiftin yüzüklerini emekli hakim Ahmet Karadayı taktı. Coşkulu bir şekilde gerçekleşen organizasyon, yüzük töreni sonrasında çiftin ilk danslarıyla devam etti. Düğünlerinin Ekim ayında gerçekleştirileceğini öğrendiğimiz çiftin mutluluğu görülmeye değerdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.