© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dünyagöz’den Çocuklara 23 Nisan Hediyesi

Dünyagöz’den Çocuklara 23 Nisan Hediyesi

Dünyagöz Hastaneler Grubu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları unutmadı.

23 Nisan haftası boyunca Dünyagöz Ankara’ya gelen çocuk hastalara Müjdat Gezen Sanat Merkezi Ankara’nın Aslan Kral Simba ve Prenses Kiara oyunları için bilet hediye etti. Sevinçleri gözlerinden okunan çocuklar, Dünyagöz’e bu keyifli organizasyon için teşekkür ettiler. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda hem çocukları sevindirdikleri, hem de sanata destek oldukları için mutlu olduklarını belirten Dünyagöz Ankara Hastane ve Klinikler Genel Müdürü Metin Uysal “Gelecek dönemlerde de buna benzer birçok organizasyon gerçekleştireceğiz. Çocukları mutlu görmek bizleri de mutlu ediyor.” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.