© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Karademir Ailesinin Mutlu Günü

Karademir Ailesinin Mutlu Günü

Karademir Asansör’de yönetici olarak çalışan iş adamı Ali Osman Karademir ile İngilizce Öğretmeni Didem Akalınlar görkemli bir düğün töreniyle aşklarını resmileştirdiler.

İş adamı Ali Osman Karademir ve İngilizce öğretmeni Didem Akalınlar Has Bahçe’de düzenlenen bir düğün töreniyle dünya evine girdi. Nisan ayında nişanlanarak evlilik provasını yapan genç çifti bu özel günlerinde yakın arkadaşları ve akrabaları yalnız bırakmadı. Nikah hazırlıklılarının tamamlanmasının ardından davetliler ve şahitler önünde coşkuyla birbirlerine “evet” diyen çift daha sonra masaları gezerek davetlilerin tebriklerini kabul etti. Genç çiftin mutluluklarına ortak olan davetliler canlı müzik eşliğinde bol bol dans edip eğlenirken çiftin mutluluğu da gözlerinden okunuyordu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.