© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Beş Yıllık Aşkta Mutlu Son

Beş Yıllık Aşkta Mutlu Son

Aycan Yağanoğlu ve Meriç Çağlar, Sherotan Otel’de düzenlenen şık bir düğün töreni ile hayatlarını birleştiren imzayı attılar.

Edip-Tuna Yağanoğlu çiftinin oğulları Makine Mühendisi Aycan Yağanoğlu ile Tacar- Ümit Çağlar’ın kızları Meriç Çağlar, gerçekleştirilen sade bir törenle evlendiler. Beş yıllık birlikteliklerini resmiyete dökmenin heyecanını yaşayan ikilinin şahitliklerini ise Ahmet Fidanoğlu, Pınar Özden, Faruk Ermen ve Ali Yücelen üstlendi. Geçtiğimiz Haziran ayında aile arasında yapılan sade bir törenle nişanlanan çift balayı adresi olarak Dubai’yi tercih ettiler. Gecenin ilerleyen saatlerinde sahneye çıkan orkestra söyledikleri şarkılarla konuklara eğlenceli anlar sundu.
CIFT KIYILAN NIKAHIN ARDINDAN SAHITLERLE HATIRA FOTOGRAFI CEKTIRDI_800x533

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.