Başa Dön

Çocuklara Umut Olacak

Çocuklara Umut Olacak

Sinem Nefesoğlu’nun başkanlığını yaptığı, Pervin Ersoy, Hülya Kalyoncu, Züleyha Özgül, Burcu Hattat, Aslı Ekmekçi, Esra Erdem ve Altın Mimir’in kurucu üyeliğini yaptığı ‘Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği’ düzenlenen basın toplantısıyla faaliyetlerine başladı.

Ekonomik durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarının okul öncesi eğitimini tam olarak almasını sağlamayı hedefleyen derneğin ilk toplantısı basın toplantısıyla beraber Galliard’da gerçekleşti. İlk projelerini Çekmeköy’de hayata geçirmeyi planlayan dernek, Türkiye’de ihtiyacı olan alanlara anaokulları açarak çocukların okul öncesi eğitimlerini tam olarak almalarını sağlayacak. Toplantıda okul öncesi eğitimin önemine değinen Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği Başkanı Sinem Nefesoğlu “projelerimizle geleceğimize ışık olmak istiyoruz” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.