© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çifte Kutlama

Çifte Kutlama

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden olan  ve gerçekleştirdikleri başarılı organizasyonlarla herkesin beğenisini toplayan Bettina Machler ile Candan Kıramer, Nişantaşı’ndaki BC Atelier adlı mağazalarında yeni yıl daveti düzenlediler.

 

Davete cemiyetin birbirinden ünlü isimleri katıldı. Bu özel yeni yıl davetinde BC Atelier mağazasının beşinci yılını da misafirleriyle birlikte kutlayan Bettina Machler ve Candan Kıramer daha sonra davete gelen konuklara yeni sezon trendleri hakkında bilgiler verdiler. 2012 yılında özellikle gümüş renklerinin kullanılacağını ve gümüşün parlaklığını kırmak için de ağaç ürünlerinin eşlik edebileceğini belirttiler. Bu öneriler doğrultusunda konuklar da alışveriş yapmayı ihmal etmediler.

[nggallery id=860]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.