© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cengiz Aktürk’ten Göz Dolduran Defile

Cengiz Aktürk’ten Göz Dolduran Defile

Yirmi yılı aşkın süredir moda sektörünün sevilen isimlerinden biri olan Cengiz Aktürk’ün ilk defilesi, ünlü tasarımcı Cihan Nacar imzasıyla İstanbul’da gerçekleştirildi.

Sanat ve cemiyet hayatının tanınmış simaları ile sosyal medyanın güçlü isimlerinin davetli olduğu defilenin kreatif direktörlüğünü Cihan Nacar üstlendi. Defilenin açılışını güzelliği ile göz dolduran model Tülin Şahin yaparken; kapanış, izleyicileri kendisine hayran bıraktıran Çağla Şıkel ile oldu. Birbirinden göz alıcı tasarımları taşıyan isimler arasında Şevval Şahin ve Buse İskenderoğlu da vardı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.