Başa Dön

Cengiz Abazoğlu’ndan Adl Koleksiyonu

Cengiz Abazoğlu’ndan Adl Koleksiyonu

Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu’nun adL için hazırladığı 2016 İlkbahar-Yaz ‘‘White Line’’ koleksiyonu Zorlu Center Raffles Otel’de düzenlenen defilede moda severlerle buluştu.

adL+Cengiz Abazoğlu 2016 İlkbahar-Yaz ‘‘White Line’’ koleksiyonu, Zorlu Center Raffles Otel’de koreografisini Öner Evez’in üstlendiği defileyle moda severlerin beğenisine sunuldu. Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu’nun adL’nin yenilikçi ve genç ruhuna ithafen tasarladığı 147 parçalık koleksiyonun sergilendiği defileyi iş, sanat, moda ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri izledi. Ünlü mankenlerin yer aldığı defilede beğeniye sunulan kıyafetleri davetliler ilgiyle takip etti. Defilenin sonunda ünlü şarkıcı Sıla podyuma çıkarak sürpriz yaptı ve “Reverans” adlı şarkısını konuklar için seslendirdi. Defile sonrasında davetlilerle bir araya gelen Cengiz Abazoğlu tebrikleri kabul etti. Abazoğlu “Bütün heyecanlarımızın ve uzun çalışmalarımızın ardından muhteşem bir defileyle emeklerimizin karşılığını görmüş olduk” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.