© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Belçika’dan Bağımsızlık Kutlaması

Belçika’dan Bağımsızlık Kutlaması

Belçika’dan Bağımsızlık Kutlaması

Belçika’nın 177. bağımsızlık yıldönümü, Ankara Büyükelçisi Marc Van Rysselberghe’in ev sahipliğini üstlendiği bir davetle kutlandı.
1831 yılında Hollanda’dan ayrılarak bağımsızlığını ilan eden Belçika’nın “milli gün” kutlamasına çok sayıda büyükelçi, yabancı misyon mensubu ve seçkin konuk katıldı. Büyükelçiliğin bahçesinde düzenlenen resepsiyona katılanların sohbet konusu ise politika ve ülke ilişkileri oldu.

Kutlamadan Görüntüler

[nggallery id=30]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.