© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Avustralya Mozaiği Cermodern’de Betimlendi

Avustralya Mozaiği Cermodern’de Betimlendi

Avustralya’nın kentsel bölgelerinde yaşayan 11 yerli sanatçının 21 önemli çalışmasından oluşan “Mesajınızın Var” adlı sergi, Mardin’in ardından Ankara Cermodern’de sergilendi.

Avustralya’da yaşayan yerli halkın kentle tanışmasını konu alan ve bunu espri ve iyimserlik penceresinden gösteren sergi, Avustralya’da yerli olmanın ne demek olduğunu anlatıyor. Türkiye’den önce Mısır, Güney Afrika, Gana ve Nijerya’da sergilenen serginin açılışına yabancı msiyon temsilcilerinin ağırlıkta olduğu bir davetli grubu katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.