© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ankara’da ‘’Global Wellness Day’’ Kutlaması

Ankara’da ‘’Global Wellness Day’’ Kutlaması

Dünya üzerinde 7 kıta 100 ülkede ve 4.000’den fazla destinasyonda kutlanan “Uluslararası İyi Yaşam Günü” daha sağlıklı olmak, daha iyi görünmek, bedensel ve ruhsal olarak iyi yaşamak isteyenlerin önderliğinde tüm dünyaya yayılmaya devam ediyor.

Bu sene 5.kez kutlanan ‘’Global Wellness Day’’ ’i tüm sınırların ötesinde bir harekete dönüştürmek için çalışmalar tüm kapsamıyla devam ederken, JW Marriott Ankara da o güne özel hazırladığı etkinlikle iyi yaşama “Evet” dedi. Karma’nın yemyeşil çimlerle kaplı bahçesinde düzenlenen pilates, yoga, spinning gibi spor aktivitelerin yanı sıra; Uzman Diyetisyen Merve Tığlı da “Yaza az kaldı! Ne yapmalı” konulu workshop’unda yaz aylarında sağlıklı beslenmeye ve formda kalmaya yardımcı olacak beslenme tüyoları verdi ve hazırlanıp yanda taşınabilecek sağlıklı atıştırmalıkların yemek tariflerini katılımcılarla paylaştı.‘’Dik Dur!’’ söyleyişinde ise, Yrd.Doç. Fizyoterapist Gamze Şenbursa postürü tehlikeye atan hatalardan, postür kaslarından ve basit değişikliklerle postürün nasıl düzeltilebileceğinden bahsetti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.